O firmie

Sylwia Nejman

Fashion Designer.
Clothes producer.

I sell you my style, my idea.
For passion for fashion ..
For love for the planet

Czy wiecie, że przemysł odzieżowy to druga po petrochemii branża najbardziej szkodliwa dla środowiska?

W myśl ochrony środowiska postanowiłam połączyć pasję do mody z miłością do planety w swój indywidualny sposób.
W imię mojej idei ubrania szyte są pod zamówienie.
Nie zajmuję się masową produkcją pozwala to uniknąć zaśmiecania planety w wyniku nadmiaru produkcji.
Z jednego wzoru materiału powstaje tylko kilka egzemplarzy ubrań.
Materiały i ich wykończenie są wysokiej jakości.
To manifestacja, że możemy być wyjątkowi nie tylko w swoim wyglądzie, ale także w naszych działaniach, dbając o naszą wspólną przyszłość, przyszłość naszej planety.
my Philosophy

Wspólnie zmieniajmy świat.

Jestem pasjonatem mody oraz ekologii,  którego celem jest projektowanie unikalnych, zmysłowych a jednocześnie praktycznych ubrań, które nie tylko podkreślają Twoją indywidualność, ale również przyczyniają się do ochrony naszej planety poprzez szycie na zamówienie.

Wierzę w moc mody jako narzędzia do zmiany świata. Poprzez zakup ubrań pod indywidualne zlecenie, tworzysz garderobę, która jest nie tylko wyjątkowa, ale także zrównoważona i przyjazna planecie. To klucz do stworzenia garderoby, która nie tylko spełnia Twoje najwyższe oczekiwania, ale także dba o środowisko naturalne.

Projektuję marynarki, spódnice z kieszeniami, sukienki.  Każdy mój projekt odzwierciedla mój styl, zmysłowość, elegancję i jest praktyczny. Chcę żebyś nosiła ubrania, które doskonale oddają Twoją osobowość. Zapewniam Cię, że każdy element garderoby został starannie zaprojektowany i uszyty z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Kupuję – oznacza około dwa tygodnie oczekiwania na gotowy produkt. Ubrania są szyte w Polsce, jest to rzemiosło, nie masówka. Jeśli nie będzie się Tobie podobało – zwrócisz.


BĄDŹ MODNA ODPOWIEDZIALNIE

sZANUJMY NASZĄ PLANETĘ

MY WAY - YOUR WAY

Nasze wybory kształtują świat, w którym żyjemy. Razem możemy wpływać na zmiany w modzie i chronić naszą planetę jednocześnie.

Szyjąc na zamówienie, oddajemy hołd rzemieślniczej tradycji, a jednocześnie wyrażamy naszą odpowiedzialność za ekosystem. To jakbyśmy tkali pasję i etykę w jedno, tworząc ubrania, które opowiadają nie tylko naszą historię, ale także historię troski o naszą planetę.

Dlatego indywidualność w modzie i ochrona planety poprzez szycie na zamówienie idą w parze, tworząc harmonię między wyrazem osobistego stylu a zrównoważonym podejściem do mody.

Indywidualność  to unikalna melodia, którą tworzymy na wielkim globalnym podwórku kreacji.

My other brands
Shopping Cart